Про гімназію

Cвої двері для учнів гімназія “Соломон” відкрила як навчально-виховний комплекс 01 вересня 2014 року.

 

Сьогодні – це загальноосвітня школа I–II ступенів, яка надає учням по закінченню 9-ти класів та успішного проходження державної підсумкової атестації свідоцтво про  про базову загальну середню освіту державного зразка.

 

Школа спрямовує свою роботу на:

  • пошуки індивідуального підходу до кожного учня;
  • використання передових сучасних технологій, спрямованих на всебічний розвиток учня;
  • постановку перед дітьми легких та зрозумілих їм цілей;
  • розвивиток  відповідальність та усвідомлення необхідності самовдосконалюватися;
  • сприяння розвитку працездатності.

Ми практикуємо на уроках колективну роботу та роботу в групах, що допомагає дітям цінувати та поважати думку кожного, а також усвідомлювати те, що в колективі нема чужої роботи. В результаті, ми отримуємо кероване і мотивоване навчання. Таким чином діти вивчають предмети: англійську мову, математику, історію та інші.

 

В школі намагаємося створити особливу атмосферу між дітьми і педагогами, а також залучати до співпраці батьків, адже ми маємо бути однією командою, щоб досягти бажаних результатів. Наша школа в першу чергу налаштована на виховання дитини як особистості,тому велика увага приділяється морально-етичному вихованню.

 

Крім того в школі є дошкільна підготовча група, де вихователі займаються підготовкою дітей до вступу в перший клас.

 

Особлива атмосфера нашої школи допомагає дітям не тільки зрозуміти і засвоїти навчальний матеріал, а й відчути дію і вплив християнських цінностей, які у нас на першому місці.

Заглядаючи в очі учнів гімназії«Соломон», ми бачимо радість і спокій, і розуміємо, що саме цього бракувало нам, коли ми навчались. В дитячих очах нема страху перед вчителями, вони без стресу переживають контрольні роботи, і взагалі, увесь навчальний процес проходить без напруги і тиску. Ми хочемо щоб діти відчували, що вчитель – це друг і помічник, готовий в будь-яку хвилину прийти на допомогу, чи то порадою, чи додатковим поясненням незрозумілої теми, чи просто посмішкою і добрим словом.