+38 (095) 395 87 15 nvksolomon@gmail.com
Обрати сторінку

Про НВК "Соломон"

Наша школа

 Навчально-виховний комплекс «Соломон» розпочав свою роботу 01 вересня 2014р. і працює відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту, державної національної програми «Освіта». 

Школа спрямовує свою роботу на пошуки індивідуального підходу до кожного учня. В процесі навчання використовуються передові сучасні технології, спрямовані на всебічний розвиток учня.

В процесі навчання ми ставимо перед дітьми легкі та зрозумілі їм цілі, виконання яких покладаємо на дітей, що в свою чергу розвиває в дітях відповідальність та усвідомлення необхідності самовдосконалюватися, а також сприяє розвитку працездатності. Ми практикуємо на уроках колективну роботу та роботу в групах, що допомагає дітям цінувати та поважати думку кожного, а також усвідомлювати те, що в колективі нема чужої роботи. В результаті, ми отримуємо кероване і мотивоване навчання. Таким чином діти вивчають предмети: англійську мову, математику, історію та інші.

В школі ми намагаємося створити особливу атмосферу між дітьми і педагогами, а також залучити до співпраці батьків, адже ми маємо бути однією командою, щоб досягти бажаних результатів. Наша школа в першу чергу налаштована на виховання дитини як особистості,тому велика увага приділяється морально-етичному вихованню.

Учням, які закінчили школу і здали державну підсумкову атестацію, видається свідоцтво про базову загальну середню освіту. На сьогоднішній день в школі навчаються діти до 5 класу включно, щорічно будемо переводити в наступний клас.

На базі школи діють наступні гуртки:

Талановиті пальчики

Малювання

Шукачі пригод

Гурток в'язання

Школа працює в режимі повного дня з 8.30 до 17:00

Крім того в школі є дошкільна підготовча група, де вихователі займаються підготовкою дітей до вступу в перший клас. Заглядаючи в очі учнів школи «Соломон», ми бачимо радість і спокій, і розуміємо, що саме цього бракувало нам, коли ми навчались. В дитячих очах нема страху перед вчителями, вони без стресу переживають контрольні роботи, і взагалі, увесь навчальний процес проходить без напруги і тиску. Ми хочемо щоб діти відчували, що вчитель – це друг і помічник, готовий в будь-яку хвилину прийти на допомогу, чи то порадою, чи додатковим поясненням незрозумілої теми, чи просто посмішкою і добрим словом.

Особлива атмосфера нашої школи допомагає дітям не тільки зрозуміти і засвоїти навчальний матеріал, а й відчути дію і вплив християнських цінностей, які у нас на першому місці.

Адміністрація школи

Алла Омелянівна Гайсан

Алла Омелянівна Гайсан

Директор школи

Галина Дмитрівна Радик

Галина Дмитрівна Радик

Заступник директора з НВР

Надія Василівна Опаєць

Надія Василівна Опаєць

Заступник директора з ВР