+38 (095) 395 87 15 nvksolomon@gmail.com
Обрати сторінку
Алла Гайсан – директор навчально-виховного комплексу «Соломон». Алла Омельянівна креативний, ініціативний освітній менеджер, виступає трансформатором оновленого змісту освіти, освітніх технологій, форм та методів навчання, виховання й розвитку особистості, а також є співавтором оригінальної освітньої системи виховання підростаючого покоління.
З ініціативи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та підтримки депутатського корпусу від Чернівецької області премією Верховної Ради України нагороджено Аллу Гайсан, директора навчально-виховного комплексу “Соломон”.
« НВК «Соломон» – один з найпотужніших закладів освіти міста Чернівці. У Всеукраїнському рейтингу за результатами предметних олімпіад серед приватних шкіл заклад посів перше місце. Пріоритетними завданнями діяльності навчального закладу є виховання молодого покоління в дусі християнських моральних цінностей, в дусі патріотизму та любові до родини та української землі. А основний підхід в навчально-виховному процесі ґрунтується на трьох принципах: сучасність, індивідуальний підхід та християнська атмосфера! Вірю, що не одне покоління школярів отримає якісну освіту в нашому закладі, яка ґрунтується на засадах духовно-моральних цінностей», – зазначає Алла Омельянівна.
7 червня 2019 року Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вручив нагороди найталановитішим педагогічним працівникам, молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2018 рік.
«Верховна Рада України ставила за мету піднести роль та авторитет педагога в суспільстві, підвищити престижність праці вчителя, вихователя, майстра виробничого навчання, керівника гуртка», – уточнив він і підкреслив , що вручення цієї премії стало хорошою традицією – цього року премія вручається вже вдесяте!
Довідково. Щорічна премія Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів заснована Верховною Радою України у 2006 році з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, заохочення педагогічних працівників до творчої, результативної праці та підвищення престижності вчительської професії.
Повідомляє http://oblosvita.com