+38 (095) 395 87 15 nvksolomon@gmail.com

Усім привіт! Сьогодні ви разом із нами відправитесь у подорож до м. Хмельницький. Ми, учні шостого класу, разом із друзями з четвертого класу та нашими позитивними вчителями виїжджали в понеділок о 6:30. Їхала наша дружня компанія близько двох годин. Дорога була цікавою. Ми обговорювали різні теми, а дехто вже не міг дочекатися моменту, коли вже приїдемо. І хоча за вікном погода сумувала, настрій був у всіх чудовий.

І ось ми заїжджаємо в Хмельницький. І спочатку заїжджаємо в гості в приватну християнську школу. Нам проводять невеличку екскурсію школою, а після цього смачно годують. Ми всі дуже хочемо подякувати за те, що так смачно нас пригостили.

Після цього повні сил відправляємося в різні цікаві місця Хмельницького.

Фотографуємося біля визначних пам’ятників, навіть біля лавок.

Запитуєте : чому? А тому що кожна з них – оригінальна. Ось дивіться!

Нарешті ми приїхали в аквапарк «Сім океанів». Він надзвичайно гарний ззовні та всередині. Тут і багато різних гірок, басейнів, і наче справжня річка, і джакузі. Спочатку я злякалася, але сміливі друзі завжди мене підтримують. Нам дуже весело й цікаво, але найголовніше те, що ми підтримуємо одне одного.

Години пролітають, ми скуштували піцу й  час повертатися додому. Ніхто не хотів їхати, тому що разом було дуже весело. У дорозі ми знову спілкувалися, а дехто вже й дрімав.

Ось ми і вдома дуже щасливі та вдячні за таку поїздку!

 

учениця 6 класу Товстюк Христина