+38 (095) 395 87 15 nvksolomon@gmail.com
Обрати сторінку
Морально-духовно багатою людиною вважають людину, яка живе в гармонії із собою і світом, в якої сформовані духовні цінності, тобто ті якості і риси, життєві установки, що існують для кожної людини, що становлять її ідеал.
Саме сьогодні, 24 січня , відбувся на базі приватного навчально-виховного комплексу «Соломон» обласний семінар-практикум «Духовно-моральні цінності в Новій українській школі». В урочистому відкритті взяли участь: Ірина Ісопенко, заступник директора Департаменту освіти і науки; Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи ІППО ЧО; Ніна Вітковська, в.о. начальника управління освіти Чернівецької міської ради; Галина Поштар, голова Чернівецької міської профспілки працівників освіти; Марія Одинак, завідувач НМЦ безперервної педагогічної освіти; Василь Федорак та Іван Найда, методисти НМЦ СГД ІППО ЧО та Алла Гайсан, директор НВК «Соломон».
Реалізація завдань семінару-практикуму здійснювалося трьома модулями: організаційно-теоретичним, під час якого було окреслено актуальні проблеми  викладання курсів духовно-морального спрямування; практичним модулем, зокрема фрагментами уроків з християнської етики в 3,7 та 9 класах; методичним вернісажом та методичними трибунами,  на яких було продемонстровано фрагменти майстер-класів переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2018» у номінації «Учитель курсів духовно-морального спрямування».
Педагоги області відносять проблему духовного виховання підростаючого покоління сьогодні до ряду глобальних. Духовне відродження української нації неможливе без змін у всіх сферах життя: в економіці, культурі й у свідомості. Тому проблему пожвавлення національної свідомості нинішнього покоління українців і формування такої свідомості в нового покоління можна назвати і морально-етичною, і психолого-педагогічною, і суспільно-політичною. Її правильне рішення може стати для України досягненням.
Більше фото ТУТ