+38 (095) 395 87 15 nvksolomon@gmail.com
Обрати сторінку

1 вересня 2018 – 2019 н.р. сім`я НВК «Соломон» поповнилася першокласниками, які з вогниками цікавості в очах вперше переступили поріг нашої школи. Одними з таких школяриків є учні 1 – В класу. Енергійні, цікаві, сповнені бажанням пізнавати, вчитися, досліджувати. В нашому класі навчається 14 учнів, з яких 8 хлопчиків та 6 дівчаток.

З перших днів перебування в школі діти відчувають любов і підтримку вчителів, які разом з ними поринають у захопливий вир цікавого  шкільного житті в НВК «Соломон». Традиційно, в школі проводяться кольорові дні. В цей день кожен клас приходить у футболках відповідного кольору.  Наш колір – зелений. Колір зростання, розвитку та гармонії.

Поряд з навчальним процесом  у  НВК «Соломон» важливе значення має духовне виховання. Адже сьогодні – це маленькі діти, а завтра  – дорослі люди, громадяни,  батьки. Тому, важливим пріоритетом для педагогічної команди НВК «Соломон» є розвиток життєвих навиків та моральних принципів у дітей. Щоденна ранкова молитва у ранковому колі, виховні години щопонеділка та лінійки щоп`ятниці, тематичні дні та тижні, екскурсії та цікаві уроки роблять життя наших першокласників насиченим та пізнавальним.

Не менш важливим є згуртування і батьківської громадськості. Адже саме батьки є найкращими соратниками у цій нелегкій справі – навчання та виховання дітей. Саме тому, завдяки  адміністрації школи, вже традицією стала організація Святкової  сімейної вечері для батьків першокласників.

Варто згадати про ще один важливий аспект перебування дітей у школі – про здорове харчування. В НВК «Соломон» харчування дітей організовано на високому рівні. Смачно, поживно, корисно. Діти харчуються три рази в день : поживний сніданок (каша, йогурт, пластівці, бутерброд з маслом і сиром, компот, фрукти), Смачний обід (суп або борщ, друга страва і,  обов`язково, овочі овочі), підвечірок (булочка або пиріг і компот).