+38 (095) 395 87 15 nvksolomon@gmail.com
Обрати сторінку

У Чернівцях, 1-го грудня, відбулось методичне об’єднання директорів та вчителів гуманітарного напрямку приватних християнських шкіл України. На базі навчально-виховного комплексу «Соломон» проводились відкриті уроки, Основна мета об’єднання полягагала у визначенні як же варто інтегрувати  християнські принципи на уроках з історії, української чи англійської мови і т.д.

Ця зустріч складалася із кількох частин. Крім показових уроків були корисні семінари та навчальні тренінги для батьків і вчителів.

Батьки учнів могли відвідати професійні семінари, на яких пояснювали чого потребує дитина в тому чи іншому віці, акцентували на важливості засвоєння окремих правил у визначеному періоді життя. А також навчали як мудро «перемогти» апатію та протест в  навчанні .

Кульмінаційним моментом зустрічі була загальношкільна лінійка, де учні НВК «Соломон» проявили себе як творчі, дружні та виховані діти. Зал «Соломона» був наповнений поважними гостями: це і вчителі та директора приватних шкіл з усієї України, і керівник відділу освіти Церкви адвентистів сьомого дня  в Україні  Андрій Васильович Шевчук. Поважними гостями навчально-виховного комплексу стали начальник управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Васильович Мартинюк та його заступник Кузьміна Олена Леонідівна. Вони нагородили почесною грамотою педагогічний колектив  за сумлінну та творчу працю, за успіхи у процесі навчання і виховання підростаючого покоління.

Ця зустріч дала можливість обмінятися досвідом та подарувала незабутні емоції.

Більше фотографій